Jak przyjmować zakłady Twoje sportowe do następnego poziomu Korzystanie parlays

Jak przyjmować zakłady Twoje sportowe do następnego poziomu Korzystanie parlays

Porównując wszystkie techniki hazardu kiedykolwiek wynaleziono istnieje kilka, które są lepsze niż Parlay. Potencjalny zysk Parlay wykorzystuje dowolny ciąg kolejnych zwycięstw.

Najbezpieczniejsze metody typowo stosuje się do „Even Money” zakłady w których prawdopodobieństwo wygrania dwa, trzy lub więcej zakładów z rzędu są dość powszechne.

Gry takie jak Craps Casino (nawet zakłady pieniądze wszystkie polskie zakłady bukmacherskie w teście na „pass” lub „nie przechodzą” zakłady linia), ruletka (czerwony / czarny, parzyste / nieparzyste i wysokie / niskie), Baccarat (zakłady player / bankowe) oraz większości sportów Zakłady są dobrze dopasowane do Parlay zakładów. Wszelkie zakłady, które oferuje dwa porównywalnie równych wyborów przyniesie najlepsze rezultaty.

Które zaleca się podwojenie po stracie chociaż

Złammy It Down

Termin Parlay dotyczy pyramiding zyski z serii dwóch, trzech (a czasem więcej) kolejnych zakładów. W ten sposób, zaczynając od $ 20 zakład wygrywa $ 80 po dwa z powrotem do tyłu wygrywa. Udana podwójne zwycięstwo Parlay przyniesie zysk 3x to ilość oryginalnego zakładu.

W użyciu trzech zwycięstwo przekształcić bez depozytu dla bonusy Zakłady sportowe bukmacherskie swój zakład początkowy 20 $ wywołałaby $ 160 wygrać lub 7 do 1 na pieniądze.

Znając kursy

Przy wykorzystaniu metody Parlay ważne jest, aby znać kursy dotyczą one swoje szanse na wygraną lub przegraną.

Szanse na wybranie dowolnego nawet postawić pieniądze poprawnie 5x w rzędzie jest 31 do 1. Jest to przypadek, czy też sobie sprawę, że szanse zagrać źle 5x w jednym rzędzie są również 31 do 1. Z powiedział, że jest to zasadnicze znaczenie dla uniknięcia system zakładów, które zaleca się podwojenie po stracie chociaż kurs wydaje się sprzyjać prawda jest źle 5 x jest w jednym rzędzie.

Każdy system, który podwaja się następujące straty mogą szybko doprowadzić do katastrofalnych strat następujących dowolnym krótki ciąg przegrane.
Chociaż w „dłuższą metę” szanse są matematyczną pewność, w krótkim okresie (czas, który używasz systemu) nie mogą być zaliczane do wykonywania tego sposobu.

Jedyny system zakładów, które bierze pod uwagę to „up-as-you-win” systemy. Systemy, które tylko zwiększają zakłady po wygranej łączyć zarówno doskonałą potencjał zysku i ochronę przed poważną stratą.

Je lub mogą zniknąć równie szybko

Najlepsze praktyki

Na podstawie moich 40+ lat doświadczenia hazardu uważam, że najlepszym rozwiązaniem w przypadku korzystania z metody Parlay jest nie spróbować długich kursów związanych z przystąpieniem 4, 5 lub więcej kolejnych zwycięstw. Najlepsze wyniki przyjdą z maksymalnym pl operator Expekt podejścia Parlay dwa lub trzy wygrać.

Oto jak to działa. Początkowo, chciałbym spróbować na dwóch wygranych Parlay użyciu minimalnej zakład początkowy. Po jednym lub dwóch udanych parlays bym wtedy zacząć zwiększać mój zakład wyjścia próbując wygrać kolejne dwa Parlay.

Jeśli uda mi się poprawić mój oryginalny bankroll o 30-50% Chciałbym następnie spróbuj do trzech wygranych parlayu. Po ewentualnej straty, chciałbym powrócić do mojego zakładu początkowego i blokady w dowolnym zysku zgromadzonego miałem do tej pory.
Zawsze należy pamiętać, jesteś pl operator sportingbet hazardu. Brak że rzeczy. Nie staraj się być bohaterem … Zawsze zamknąć swoje zyski, gdy masz je lub mogą zniknąć równie szybko.

Nie mogło się tak duży zysk, jak można mieć poprzez podejmowanie większego ryzyka, ale w ten sposób Twój kapitał ryzyka byłby jedynym ryzykiem.

Szanse na dowolnym nawet pieniądze za propozycją kolejnych zwycięstw i strat:

* (Proszę skorzystać z 3 kule)

5 lub więcej wystąpić 1 na 36 decyzji.

7 lub więcej wystąpić 1 na 140 decyzji.

8 lub więcej wystąpić 1 na 450 + decyzjach.

To zupelnie wziąć na małym dodatkowym ryzykiem, aby spróbować na większe zwycięstwo, gdy zakłady powrotem zyski. To nie jest w porządku, aby ścigać tych zwycięstw ryzykując więcej własnych pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *